Bora Transport: Avrupa’da Tırsan ile fark yaratıyoruz

Tırsan; Yunanistan başta olmak üzere tüm Balkan ülkelerine multi-modal, komple ve grupaj taşımacılık hizmetleri sunan, Bora Transport Logistics’e 6 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride teslim etti.
Tırsan, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği en geniş ürün gamıyla lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Tırsan’ın Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine; Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Bora Transport Logistic Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Gülcüler, Bora Transport Logistic Yönetim Kurulu Üyesi Elif Özge Gülcüler ve Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç katılım gösterdi.

Teslimat töreninde açıklamada bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Güçlü ve yetkin Tırsan ekipleri, 46 yıldır müşterilerimizin rekabet gücünü artıracak araç ve çözümleri araştırıyor, geliştiriyor, en kaliteli, en verimli, en sağlam şekilde üretiyor ve sizlere sunuyor. Bugün, Bora Transport Logistic firmasına teslimatını gerçekleştirdiğimiz Tırsan Multi Ride araçlarımız da yetkin Tırsan ekiplerinin yoğun çalışmalarının başarılı sonucu olarak, hız ve verimlilik avantajı ile müşterimizin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaktadır. Bora Transport Logistic ile iş birliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum” açıklamalarında bulundu.
Devamı>>>

Bora Transport Logistic Yönetim Kurulu Üyesi Elif Özge Gülcüler

“Türkiye Taşımacılık Sektörü Uzun Vadede Olumlu Bir Tablo Çiziyor”                                             

Sözlerine pandeminin etkilerinden sonra yaşanan Ukrayna-Rusya savaşı nedeniyle tedarik zincirinde değişimler yaşandığına değinerek başlayan Gülcüler; “Küresel ekonomideki durgunluk, artan enerji fiyatları, savaş nedeniyle ticaret rotalarındaki değişimler ve sınır kapılarındaki uzun kuyruklara bağlı gerilemelere rağmen Türkiye’nin taşımacılık sektörünün uzun vadede olumlu bir tablo çizdiği söylenebilir. Sektörümüz her daim dinamik ve kendini geliştiren bir sektör. Yaşamın her alanında, her yerinde lojistik var; dolayısıyla ilerlemesi kaçınılmazdır.” dedi.
Devamı>>>

UND Ödül – Bora Transport Logistic Yönetim Kurulu Üyesi Elif Özge Gülcüler

“UND Lojistik Başarı Ödülleri sahiplerini buldu”                                             

Uluslararası karayolu taşımacılık sektöründe sürücü ve yöneticilerine verilen ve geleneksel hale gelen IRU-UND Profesyonel Sürücü Onur Nişanı Ödülleri ve IRU Karayolu Nakliye Şirketi Tepe Yöneticisi Ödülleri 16. Logitrans Uluslararası Transport ve Lojistik Fuar alanında IRU 75. Yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
Devamı>>>